Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet provokuese në fotot e fundit me bikini

Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet provokuese në fotot e fundit me bikini

Anxhelina e ka marrë edhe njëherë vëmendjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, nuk po i ndalon pozat provokuese.

Ajo me ndjekësit në Instagram ndan pothuajse çdo ditë imazhe të tilla dhe çdo herë merr vëmendjen në rrjete sociale.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi. Në fotot e postuar ku shfaqet me bikini ajo duket tejet seksi, kështu ka ngacmuar keq ndjekësit e shumtë.

Anxhelina ka qenë shpesh e komentuar në media shkak i jetës private dhe jo vetëm. Ajo pushimet po i kalon me kushërirën Beatrix Ramosaj, me të cilën dikur i kishte prishur keq raportet./Aleanca.press/