Arrestohet pasi rrahu nënën dhe motrën

Arrestohet pasi rrahu nënën dhe motrën

Në Rahovec është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sipas policisë, viktimat nuk kanë kërkuar tretman mjekësor, meqë nuk kanë pësuar lëndime trupore.