Arta Elezaj niset për në pushime – pozon nga makina

Arta Elezaj niset për në pushime – pozon nga makina

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj është shfaqur në makinë duke bërë poza të nxehta por që nuk ka treguar se në cilin vend është në pushime

Bukuroshja kosovare vazhdimisht udhëton nëpër vende të ndryshme luksoze si dhe vishet me veshje të firmave të shtrenjta.

E tillë është parë ajo edhe sonte ku bën poza në makinë teksa ka të veshur një fustan ngjyrë të bardhë të mbyllur, syze dhe një zinxhir me emeralde të gjelbra.

Arta nuk ka treguar se cili është distinacioni i saj i radhës. /Aleanca.press/