BBV: Fifi dhe Graniti “kapën” në momente intime, publikohen pamje të reja

BBV: Fifi dhe Graniti “kapën” në momente intime, publikohen pamje të reja

Dyshja po aludohet se do dalin çift nga programi.

Kjo si arsye e afërsisë së madhe mes tyre, shkruan lajmi.net.

Fifi dhe Graniti, së fundmi kanë kaluar disa momente të bukura së bashku duke disktuar dhe janë kapur nga kamera.