Bekë Berisha pas vrasjes në Pejë: Lajm i trishtë për humbjen e bashkëluftëtarit

Bekë Berisha pas vrasjes në Pejë: Lajm i trishtë për humbjen e bashkëluftëtarit

Një vrasje ka tronditur fshatin Novosellë të Komunës së Pejës dhe jo vetëm.

Kjo pasi Faton Brahimaj qëlloi për vdekje djalin e xhaxhait të tij, Bashkim Brahimaj.

Viktima ka qenë  bashkëluftëtar i Bekë Berishës.

Ky i fundit përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka thënë se lajmi për vdekjen e Bashkimit ishte i trishtë.

”Lajm i trisht për humbjen e jetes së bashkluftetarit
Bashkim Brahimaj !
Ngushllime familjes dhe shokeve”.