Bilanci i fundit për Covid-19 në Kosovë

Bilanci i fundit për Covid-19 në Kosovë

3 persona janë infektuar nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë njofton se nuk ka pasur asnjë rast të vdekjes nga ky virus.

Sot janë shëruar 2 qytetarë dhe janë kryer 1091 testime.

Në total numri i rasteve aktive është 104 ./Aleanca.press/