Dhurata Dora ka një lajm të ri për fansat

Dhurata Dora ka një lajm të ri për fansat

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare.

Së fundmi, ajo ka publikuar projektin e saj të ri “Criminal”, i cili rezultoi një sukses i vërtetë.

Këngëtarja ka një lajm të ri për gjithë fansat e saj.

Ajo iu bëri thirrje fansave për pyetje në “Instagram”, ku edhe njoftoi se ka një këngë të re.

Një nga fansat e saj e pyeti nëse këngëtarja do të sjellë një baladë.

Dhurata ju përgjigj duke e konfirmuar se e ka gati një.

Dora sapo ka nisur publikimet e këngëve të albumit të saj, ku mesa duket do të ketë edhe një baladë.