Haradinaj merr pjesë nesër në shënimin e 31-vjetorit të faljes së gjaqeve në Verrat e Llukës

Haradinaj merr pjesë nesër në shënimin e 31-vjetorit të faljes së gjaqeve në Verrat e Llukës

    

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, në njoftim për medie, ka bërë të ditur se nesër, kreu I kësaj partie, do të marrë pjesë në disa aktivitete, ndër të cilat edhe në shënimin e 31-vjetorit të faljes së gjaqeve në Verrat e Llukës.

 

Ja njoftimi i plotë:

Njoftim për media

E shtunë, 1 maj 2021, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e  Kosovës, z. Ramush Haradinaj merr pjesë në këto aktivitete: Aktivitet në fshatin Gllogjan 11:00- Homazhe - Përvjetori i rënies së Heroit Agim Selmanaj Aktivitetet në fshatin Llukë e Epërme, në 31-vjetorin e Tubimit Gjithëpopullor për Faljen e Gjaqeve në Verrat e Llukës 12:00 –Homazhe tek Lapidari i të rënëve 12:15 - Vendosje e Luleve tek Pllaka e Rapsodëve Dervish Shaqa e Demush Neziri 12:30 Manifestimi Qendror në Verrat e Llukës Ju ftojmë t'i ndiqni këto aktivitete. AAK - Departamenti për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun