Krijohet çifti i parë në BBV? Sarah dhe DJ Pm shkëmbejnë puthje në buzë

Krijohet çifti i parë në BBV? Sarah dhe DJ Pm shkëmbejnë puthje në buzë

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje.

Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt ndryshe.

Por, sot të dy kanë gjetur një kimi mes vete dhe kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Presim edhe pak ditë se çfarë do të ndodhë mes “çiftit”, do të vazhdojnë me romanca apo do të përleshen përsëri.

Videon mund ta shikoni duke klikuar këtu./Aleanca.press/