Megan Fox me të fejuarin udhëtojnë drejt Italisë, njerëzit e paralajmërojnë: Është i rrezikshëm

Megan Fox me të fejuarin udhëtojnë drejt Italisë, njerëzit e paralajmërojnë: Është i rrezikshëm

Pas fejesës së tyre, Megan Fox dhe Machine Gun Kelly u nisën për një udhëtim romantik në Itali.

Aktorja ka shpërndarë një sërë fotosh nga udhëtimi ku ajo dhe i fejuari i saj pozojnë të dashuruar dhe të buzëqeshur.

“Liqeni i Komos”, shkroi ajo shkurtimisht në një përshkrim të postimit, duke treguar kështu se cilin vend kanë zgjedhur të vizitojnë.

Fansat u dërguan atyre komplimente të shumta.

“Ata duken bukur”, “Megan është kaq e bukur”, “Këto janë fotot e tyre më të mira”, “Megan nuk ka qenë kurrë më e lumtur”, shkruan disa.

Mirëpo, disa nga ndjekësit e saj nuk e kanë mbështetur që në fillim këtë lidhje dhe besojnë se Megan nuk duhej të linte bashkëshortin dhe tre fëmijët për shkak të tij.

"Megan, është koha për të shkuar në shtëpi", "Ejani në vete, ky njeri është i rrezikshëm", "Megan, mund të kishit bërë shumë më mirë", "Si nuk e kupton që e gjithë kjo është e sëmurë me të," " Shpresoj që kjo t'ia kalojë." faza", pasuan një sërë komentesh.

Paralajmërimet e shumta u intensifikuan veçanërisht pasi Machine Gun Kelly zbuloi dizajnin e pazakontë të unazës së saj të fejesës që ai kishte krijuar vetë.

Rockeri i famshëm Megan ka bërë një pyetje fatale me një unazë fejese të përbërë nga dy gurë, jeshil dhe argjend, që karakterizojnë zemrat e tyre të bashkuara.

Këto dy zemra janë të lidhura me gjemba. Pra, nëse ai përpiqet ta heqë, dhemb”, tha MGK për Vogue.

"Dashuria është dhimbje," shtoi Kelly.