Modelja ruse i kërkon fëmijë Don Xhonit: Në kërkim të mbiemrit, unë do ta jap një djalë

Modelja ruse i kërkon fëmijë Don Xhonit: Në kërkim të mbiemrit, unë do ta jap një djalë

Modelja ruse, Ariana Lirey, tashmë e ka dëshmuar simpatinë e madhe që ka ndaj reperit kosovar, Don Xhonit.

Ajo së fundmi këtë e ka shprehur edhe në një formë tjetër duke bërë një dedikim për reperin.

Modelja ditë më parë bëri një postim në InstaStory rreth editimeve të fotografive dhe në po të njëjtin shkrim në fund e kishte shënuar, Ariana Isufi, referuar mbiemrit të artistit (Xhonatan Isufi).