Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare regjisori shqiptar, Vladimir Kasaj

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare regjisori shqiptar, Vladimir Kasaj

Autori dhe regjisori i shumë filmave artistikë shqiptarë, Vladimir Kasaj ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare.

Lajmin për ndarjen nga jeta të tij, e bënë me dije familjarët përmes një postimi në rrjetet sociale.

Regjisori ndërroi jetë për shkak të një iskemie cerebrale./Aleanca.press/