Pandehën se ishte shtatzënë, Dua Lipa u përgjigjet fansave

Pandehën se ishte shtatzënë, Dua Lipa u përgjigjet fansave

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përmes një postimi në rrjetin social ka ngritur dyshime për një shtatzëni të mundshme.

Kjo pasi Dua Lipa kishte postuar një fotografi nga pushimet, duke lënë disa emoji, një biberon, një foshnje dhe një arush.

Dhe kështu disa menduan se Dua ishte shtatzënë.

Por, Dua i ka demantuar. Ajo a treguar se ato kishin lidhje vetëm me “ushqimin”./Aleanca.press/

 

Dua Lipa, në mes të pandemisë kishte publikuar albumin e saj, ku pati shumë sukses.