“Po rris një engjëll”, Gigi Hadid publikon fotografinë e parë me barkun e fryrë

“Po rris një engjëll”, Gigi Hadid publikon fotografinë e parë me barkun e fryrë

Një prej modeleve më të suksesshme në botë është Gigi Hadid e cila së shpejti pritet të lind fëmijëve saj të parë.

Ajo është shtatzënë nga lidhje me këngëtari, Zayn Malik dhe ka disa muaj që e ka bërë të ditur lajmin, por ka qëndruar larg syrit të publikut gjithë këtë kohë.

Ndërsa, së fundi 25 vjeçarja ka thyer heshtjen duke realizuar fotosesionin e parë bardhë e zi ku shihet me barkun e fryrë.

“Po rris një engjëll”, ishte mbishkrimi që modelja ka lënë sipër fotografisë së publikuar.

Ndryshe, Gigi dhe Zayn janë në lidhje që nga viti 2015./Aleanca.press/