Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë pak muaj pasi blenë apartamentin luksoz në Bel Air

Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë pak muaj pasi blenë apartamentin luksoz në Bel Air

Ajo rezidencë prej 27.5 milionë dollarësh do të ndihet shumë e vetmuar tani.

Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë, vetëm disa muaj pasi blenë apartamentin luksoz në Bel Air.

Një burim i tha People të dielën se prezantuesi i “Daily Show” dhe aktorja e “Friday Night Lights” tanimë janë ndarë.

Ndërsa çifti kryesisht qëndroi jashtë vëmendjes – dhe kurrë nuk e konfirmoi publikisht lidhjen e tyre – yjet festuan ditëlindjen e tij të 37-të së bashku në shkurt.

Në janar, Noe thuhet se bleu një shtëpi me gjashtë dhoma gjumi – pavarësisht deklaratës së tij të mëparshme që ai kurrë nuk do të jetonte me një të dashur (megjithëse ai tha se nuk ishte kundër martesës).

Një burim i tha People në kohën e blerjes, “Ata po bëjnë plane për një të ardhme së bashku, dhe kjo është një marrëdhënie shumë e qëndrueshme. Ata kanë kaluar kohë midis brigjeve gjatë vitit të fundit dhe kishin kërkuar një vend në Los Angeles si çift”.

Trevor Noah dhe Minka Kelly (Foto: Entertainment Tonight)

Të dashurit e kaluar të Kelly janë: Jesse Williams, Derek Jeter, Chris Evans dhe Wilmer Valderrama.

Noah ishte lidhur më parë me Jordyn Taylor, saktësisht në 2017./Aleanca.press/