Vdes rapsodi i mirënjohur kosovar

Vdes rapsodi i mirënjohur kosovar

Ka vdekur rapsodi i mirënjohur kosovar, Pjetër Bisaku.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Tom Sokoli, i cili u ka shprehur ngushëllime familjarëve për humbjen e më të dashurit të tyre.

Postimi i plotë:

Lajm i hidhur

Vdes rapsodi i mirënjohur PJETER BISAKU

Ngushëllime familjes ,farefisit të gjithë rapsodëve shokëve dhe miqve .

Pushoftë ne paqe./Aleanca.press/