Zaniolo tallet me Lazion pas fitores së Romës në derbi

Zaniolo tallet me Lazion pas fitores së Romës në derbi

Nicolò Zaniolo është tallur me Lazion në Instagram pas fitores së Romës në derbi.

Ylli i Italisë ka humbur të gjithë sezonin me një dëmtim në gju dhe ndoqi derbin e Romës nga tribunat të shtunën.

Giallorossi mori të tre pikët falë golave ​​të Henrikh Mkhitaran dhe Pedro.

Zaniolo u tall me Lazion në fund të lojës me një histori në Instagram.

Ai postoi një fotografi nga një prej derbive të mëparshëm që kishte luajtur, duke shkruar: ‘Ciao Belli’./Aleanca.press/